Laatste nieuws
16.52FCUpdate in het kort: AZ bevestigt inkomende transfer van Oufkir
16.50Huiberts dolblij met komst van groot talent, Sparta treurt: 'Zijn ver gegaan'
16.40AZ bevestigt dure inkomende Eredivisie-transfer van jong talent
16.25Ajax presenteert 'intelligente', maar blessuregevoelige verdediger Tomiyasu
16.15Verweij prijst 'geweldige' Ajax-talenten: 'Zet deze jongens erop, durf het!'
16.00Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
16.00Grim kan rekenen op steun van de Ajax-fans: 'Hij heeft het fantastisch opgepakt'
15.55'Lang dacht eerst: wat doe ik hier? Ik kom om te voetballen, niet om te lopen'
15.55Hoofdpijndossier voor Barcelona: 'Dit is het moment om hem op te poetsen'
15.50Dader krijgt 21,5 jaar celstraf na inrijden op menigte tijdens parade Liverpool
15.35Ajax onthult: met dit rugnummer gaat aanwinst Tomiyasu spelen in Amsterdam
15.35'Feyenoord, PSV en Wolfsburg belden me; meest chaotische dag uit mijn leven'
15.27Driessen not amused door 'ideale twaalfde man' bij Ajax: 'Waar gaat dit over?'
15.14Beuker: 'Iedereen bij Ajax enthousiast, medische staf heeft hem grondig bekeken'
15.10Witte rook uit Amsterdam: Ajax komt direct met bevestiging van komst Tomiyasu
14.55Valentijn Driessen stoort zich aan gedrag Quinten Timber: 'Continu wegwerpgebaren'
14.55Rechtbank stelt Mbappé in het gelijk: PSG moet hem ruim 60 miljoen euro betalen
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
Resultaten x
binnenland

De maandenlange droogte van Ivan Perisic

PSV draait weer op volle toeren. Waar vorig seizoen de gelouterde Ivan Perisic zijn ploeg regelmatig bij de hand nam met belangrijke treffers, staan er dit seizoen anderen op. De altijd hardwerkende Kroaat verschuift hierdoor iets meer naar de achtergrond. Inmiddels staat Perisics doelpuntenteller al een behoorlijke periode stil.

02-11-2025 10:00 door Bart Baijense

Met name Ismael Saibari schoot PSV naar de overwinningen in oktober. De tandem Guus Til-Saibari komt uitstekend uit de verf bij de club uit de Lichtstad. Naast de Marokkaan waren Til, Dennis Man en Ricardo Pepi meermaals trefzeker de laatste weken. De laatste goal van Perisic daarentegen, dateert van 9 augustus, in eigen huis tegen Sparta Rotterdam. Daarmee staat de oud-speler van onder andere Inter Milan en Bayern München inmiddels 85 dagen droog.

Vorig seizoen waren de treffers van Perisic goud waard voor PSV. (Of beter gezegd, zilver: het materiaal van de kampioensschaal.) Toen de Eindhovenaren op bezoek bij Feyenoord tegen een 2-0 achterstand aankeken, stond de 36-jarige buitenspeler op door de aansluitingstreffer tegen de touwen te knallen. Gevolgd door Noa Lang, die de gelijkmaker en in extremis de winnende voor zijn rekening nam. Deze overwinning, ingeleid door Perisic, was achteraf belangrijker dan de spelers op dat moment konden beseffen.

Perisic in de uitwedstrijd tegen Feyenoord vorig seizoen

Het verhaal is bekend. Ajax gaf een riante voorsprong weg in de laatste paar speelronden. Op de slotdag van de competitie was het opeens PSV dat de kampioenswedstrijd speelde. Ajax speelde thuis tegen FC Twente en was afhankelijk van wat er op het Kasteel gebeurde. Na een klein half uur op de klok, leken de PSV-fans de eerste tik te krijgen, toen Jordan Henderson zijn eerste Eredivisie-goal binnenkopte. Ware het niet dat die andere ervaren rot, Perisic, opnieuw belangrijk was door de 0-1 met een vallende snoekduik binnen te werken. De wedstrijd tegen Sparta eindigde in 1-3 en de Brabanders sleepten de 26e landstitel binnen, voor een groot deel te danken aan de doelpunten van de oud-WK-finalist.


Op bezoek in Piraeus

Ondanks een groot verval van de thuisploeg in de tweede helft, werd het duel tegen Fortuna Sittard eenvoudig gewonnen. Perisic maakte vorig seizoen een hattrick in eigen huis tegen de Limburgers. In de 5-2 zege van vrijdagavond wist hij niet te scoren. Dinsdag is er weer een nieuwe kans om van zijn doelpuntendroogte af te komen. Op bezoek bij Olympiakos kan Perisic zijn negende Champions League-goal aantekenen. Of simpelweg opnieuw belangrijk zijn met zijn werkethiek.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.