FC Groningen betaalde bijna een miljoen euro om Resink los te weken bij Almere City, de club waar hij zijn volledige jeugdopleiding doorliep. De Amsterdammer wist in eerste instantie nog niet direct zijn stempel te drukken in het noorden. Met Resink in de basis verloor FC Groningen zes wedstrijden op rij en zakte de promovendus weg op de ranglijst. Gaandeweg kwam echter zowel de ploeg als de middenvelder beter in vorm. Onder aanvoering van Resink verbeterden de resultaten en speelde FC Groningen zich uiteindelijk relatief eenvoudig veilig, met de middenvelder als stabiele factor.
Die ontwikkeling bleef niet onopgemerkt bij trainer Dick Lukkien. Na het vertrek van eerste aanvoerder Leandro Bacuna moest er een nieuwe leider worden aangewezen, en de keuze viel op de 22-jarige Resink. Met hem als aanvoerder beleeft FC Groningen een sterk seizoen. Halverwege de competitie bezet de club uit het noorden een knappe vijfde plaats in de Eredivisie. Resink speelde daarin een hoofdrol: hij miste nog geen minuut in de competitie.

Ook in de statistieken valt de middenvelder op. In de 1440 minuten die hij tot dusver maakte, legde Resink de meeste meters af van alle spelers in de Eredivisie. Over zestien wedstrijden kwam hij tot een totaal van 203 afgelegde kilometers. Daarnaast was hij ook aanvallend van waarde met vier doelpunten, waarvan drie vanaf de strafschopstip. Alleen FC Twente-spits Ricky van Wolfswinkel scoorde vaker vanaf elf meter (5 keer). Resink leverde bovendien vijf assists af.
Defensief en in het veldspel laat de aanvoerder zich eveneens gelden. Resink won al meer dan honderd duels in de Eredivisie en hoeft daarmee slechts vier spelers boven zich te dulden. Ook op het gebied van dribbels staat hij hoog genoteerd: hij ging vijftig dribbels aan, waarvan er 27 succesvol waren.
Al deze cijfers hebben ervoor gezorgd dat Resink nadrukkelijk op de radar van Ajax is verschenen. De middenvelder ligt nog tot medio 2028 vast bij FC Groningen. Wel bevat zijn contract een clausule die hem komende zomer voor een gelimiteerde transfersom laat vertrekken. Deze afkoopsom geldt nog niet in de winter, waardoor Ajax naar verluidt in januari eerst kijkt naar de mogelijkheid om een controlerende middenvelder te huren.

