Laatste nieuws
14.25Pelupessy teleurgesteld over Indonesië-avontuur: 'Dit was mijn enige kans...'
14.25Vader Eljero Elia op 79-jarige leeftijd overleden
14.14'Taylor krijgt mogelijk gezelschap van Nederlander: Lazio aast ook op Feyenoorder'
14.10Ajacied Taylor verkast voor 17 miljoen naar Italiaanse subtopper Lazio
14.05VP-Voetbalkantine: 'Er moet ook een streep door Eredivisie-duels van dit weekend'
14.05Alle duels eerste divisie dit weekend afgelast, eredivisieduels gaan vooralsnog door
13.55Musonda deelt hartverscheurend nieuws: 'Ik heb nog maar een paar dagen te leven'
13.55Bart Vriends verlengt bij Adelaide: 'Hij is een fantastisch rolmodel'
13.52NEC vreest nóg een afgelasting: 'Het veld ligt vol met sneeuw en is bevroren'
13.32'Ajax kan de markt op met Taylor-miljoenen: clubleiding kijkt naar drie posities'
13.09Spelfout op PSV-spandoek maakt tongen los: 'Een bewuste fout?'
13.05'Lazio troeft twee andere clubs af in strijd om handtekening van Taylor'
13.04KNVB hakt knoop door: streep door KKD-duels, hoop op hervatting Eredivisie
13.00Naam van Berghuis valt intern bij MLS-club: mogelijk Amerikaanse stap voor Ajacied
12.50Slot tempert in aanloop naar absolute Premier League-kraker: 'Niet over praten'
12.28Jans zet deur op een kier voor bondscoachschap: 'Dat lijkt me wel mooi...'
12.23Blundert PSV met spandoek of zit er meer achter?
12.11Drama voor Rijkaard en Van Basten: ingestort sportcomplex eigendom van tweetal
12.05'Deal tussen Taylor en Lazio nog ver weg'
11.55Neville fileert oud-Ajacied na nieuw puntenverlies United: 'Verschrikkelijk'
11.41VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
11.36'Here we go' van Romano: Taylor verkast naar Lazio, exacte transfersom bekend
11.30Nieuw contract lonkt: dit is het huidige salaris van Jurriën Timber bij Arsenal
11.20Live Transfers: Semenyo-dag in Engeland, Bayern wil uitblinker langer behouden
11.04Voormalig toptalent Braaf neemt afstand van opvallende teksten: 'Ken hem niet'
11.02Heracles versterkt zich met AZ-aanvaller: 'Potentie om nog veel beter te worden'
10.41Overzicht: alle afgeronde inkomende en uitgaande transfers in de Eredivisie
10.40Clubicoon kijkt met verbazing naar oude liefde NAC: 'Hij is daar een legende'
10.40'Grote verrassing: Ajax gaat voor enorme stunt en wil grote naam van Man United'
10.38'Taylor overtuigd van plannen Lazio, Italianen mikken op langdurig contract'
10.21Verbeek geeft waarschuwing aan Ten Hag: 'Zou hij zelf heel erg vervelend vinden'
10.05Schreuder over eerste seizoenshelft: 'Ik had gehoopt dat we daar zouden staan'
10.04Deco haalt twijfels weg en bevestigt aanstaande Barça-transfer in Saudi-Arabië
10.00Vier PSV-huurlingen: voortijdige exit mogelijk, twee probleemgevallen in totaal
09.35'Heracles komt in zoektocht naar Hornkamp-vervanging uit bij KKD-sensatie'
Resultaten x
binnenland
Foto: Pro Shots

Hoe staat het ervoor met de al ruim twee jaar revaliderende Perr Schuurs?

Perr Schuurs staat inmiddels al ruim twee jaar aan de kant met een zware kruisbandblessure. Op 21 oktober 2023 ging het gruwelijk mis voor de oud-verdediger van Fortuna Sittard en Ajax. Na een lichte schouderduw van Inter-speler Hakan Çalhanoglu kwam de Limburger verkeerd neer op zijn knie. Het bleek het begin van een langdurig revalidatieproces. Maar hoe staat het er nu voor met de inmiddels 26-jarige Schuurs?

Gisteren om 10:00 door Julian Heijtbrink

De carrière van Schuurs kende een bliksemstart. Als 16-jarige maakte de verdediger uit Nieuwstadt zijn debuut voor Fortuna Sittard. In het seizoen 2016/17 brak hij door bij de Limburgse club en een jaar later werd hij, pas zeventien jaar oud, al benoemd tot aanvoerder. Onder leiding van Schuurs beleefde Fortuna een droomseizoen. De club was niet langer de grijze laagvlieger uit de Eerste Divisie. Onder trainer Sunday Oliseh eindigden de Limburgers als tweede, achter Jong Ajax dat geen recht had op promotie. Daardoor keerde Fortuna Sittard onder aanvoerder Schuurs na zestien jaar terug in de Eredivisie.

Foto: Pro Shots

Die prestaties leverden Schuurs een transfer naar Ajax op. In Amsterdam deed hij aanvankelijk ervaring op bij Jong Ajax, kampioen van de Eerste Divisie. Gaandeweg sloot hij steeds vaker aan bij het eerste elftal, al wist hij nooit een onbetwiste basisplaats te veroveren. Na vier seizoenen bij Ajax vond Schuurs het tijd voor een volgende stap in zijn carrière. Voor bijna tien miljoen euro maakte hij de overstap naar het Italiaanse Torino.

In de Serie A kende Schuurs een uitstekend eerste seizoen. Hij kwam tot dertig optredens, waarvan 28 in de basis. Ook zijn tweede seizoen begon veelbelovend, totdat in speelronde negen het noodlot toesloeg. Schuurs raakte ernstig geblesseerd aan zijn knie. Na meerdere operaties is hij nog altijd niet volledig hersteld.

Foto: Pro Shots

Sinds het moment dat het misging gaf Schuurs meerdere keren een update over zijn herstel. Zowel de verdediger zelf als Torino communiceerde geregeld over zijn revalidatie. In augustus 2024 werd duidelijk dat Schuurs opnieuw onder het mes moest, wat zijn terugkeer opnieuw vertraagde. Het volledige seizoen moest hij aan zich voorbij laten gaan. Via zijn Instagram-kanaal liet de Limburger echter weten onvermoeibaar aan zijn herstel te werken. Aan het einde van het seizoen 2024/25 sprak hij de hoop uit om in september of oktober zijn rentree te maken.

In september volgde opnieuw een bericht. Schuurs vierde zijn driejarig jubileum bij Torino en richtte zich via sociale media tot de supporters: “Drie jaar bij deze fantastische club. Dankbaar voor de liefde, trots om deze kleuren te dragen. Op een dag zal ik terugkeren op het veld, en het zal de moeite waard zijn.” Sindsdien bleef het relatief stil rondom de verdediger.

Nog altijd wacht Perr Schuurs, na bijna tweeënhalf jaar revalideren, op zijn rentree. Zijn contract bij Torino loopt aan het einde van het seizoen af, al beschikt de club over een optie voor nog een jaar. Hoe zijn toekomst eruitziet, zal de tijd moeten uitwijzen. Eén ding lijkt echter zeker: de verdediger blijft strijdbaar.




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Deze spelers zijn in de zomer transfervrij en daardoor gratis op te pikken
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
avonturiers Laatste: Interview Danny van Bakel: "Ik ben gescout toen ik half dronken op het veld stond"
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.