Laatste nieuws
11.45Zinchenko maakt (fraaie) eerste goal namens Ajax in oefenduel
11.45Fortuna Sittard haalt transfervrije keeper Marsman (35) binnen
11.40Janssen ziet enorme potentie: 'Over een aantal jaar is hij écht een topverdediger'
11.30Derde keus Schiks keept voorlopig bij PSV, eerste doelman Kovár weken afwezig
11.25Perez ergert zich aan 'opgewonden standje' van Feyenoord: 'Het ziet er niet uit'
11.16Prijzengeld Champions League: dit levert overleven van tussenronde op
11.00VP-Voetbalkantine: 'Twente moet zijn slag slaan met de transfervrije Schuurs'
10.52'Mourinho krijgt na het WK een voorstel om als bondscoach aan de slag te gaan'
10.50Officieel: Nick Marsman (35) keert per direct terug in de Eredivisie
10.45NEC treft Sparta én Ajax in strijd om plek twee: het resterende programma
10.42Fortuna Sittard haalt Marsman terug naar Nederland
10.40Kieft en Gijp lachen om dezelfde aanwinst van Feyenoord: 'Wat was hij slecht, hè?'
10.24Diepe crisis bij FC Utrecht: 'Er wordt snel naar de trainer gekeken...'
10.20PSV geeft duidelijkheid over Kovar én Olij, Schiks voorlopig eerste keeper
10.15Twente-directeur Streuer weet het zeker: 'Er gaan hele goede clubs voor hem komen'
10.15De hand van Farioli: 'Hij maakt verdedigers echt heel goed'
10.08FCUpdate in het kort: PSV voorlopig nog zonder Kovár en Olij
10.05'Stakende' Ronaldo meldt zich weer bij Al-Nassr
10.00Schiks blijft nog even staan bij PSV: Kovar binnen enkele weken terug
09.55Roma-trainer lyrisch over uitblinker Malen en reageert op Van Basten-vergelijking
09.45Als jonkie werken met Raphinha en Bielsa: 'Soms net een kleurplaat'
09.44Belangrijke kracht van Ajax bewierookt: 'Het WK? Hij zit in een goede flow'
09.35Derksen keihard voor Eredivisie-arbiter: 'Zo'n man beïnvloedt gewoon de wedstrijd'
09.29Alderweireld lovend over Eredivisie-smaakmaker: 'Een van de beste traptechnieken'
09.25ESPN-journalist krijgt verontrustende reactie: 'Hoop dat je pijnlijke dood sterft'
09.12Updates over Upamecano en Neuer bij Bayern München
09.03Alderweireld zet Van Bommel boven Mourinho en Simeone: 'Mijn beste coach ooit'
09.02Grim in bescherming genomen: 'Als je te kritisch bent, dan ben je ze kwijt'
09.00Thibo Baeten brengt precies wat Go Ahead Eagles nodig heeft
09.00Alle seinen op groen, gedenkplek bij Philips Stadion in mei gerealiseerd
08.55Farioli furieus na late domper Porto: 'Ik denk dat de analyse helder is...'
08.46Ontbreken papieren Pocognoli kost AS Monaco tonnen
08.36Janssen hekelt 'verschrikkelijk' Eredivisie-duel: 'Er zat echt helemaal niks in'
08.29Debuut Peerenboom eindigt in mineur, AZ-goalie schuldbewust: 'Reken ik mezelf aan'
08.25Eredivisie-club staat open voor komst Schuurs: 'Voor subtop een absolute aanwinst'
Resultaten x
binnenland
Foto: Pro Shots

PANNA! 103 met Ousmane Dembélé, Xavi, Eredivisiesalarissen en Batman-verzameling van Neymar

Hij is er weer: de nieuwe PANNA! Nummer 103 staat volledig in het teken van de straat. We duiken in de verhalen van Ousmane Dembélé en Xavi Simons, die op de pleintjes de basis legden voor hun succes. Verder checken we de FC 26-ratings, de salarissen in de Eredivisie en de bizarre Batman-verzameling van Neymar. Haal hem nu in de winkel of bestel 'm online! Natuurlijk weer met acht superposters.

Vandaag om 10:00 door Sander Berends

Via deze link is de editie handig te bestellen. Voor 15 uur gedaan, betekent nog diezelfde dag verstuurd. Dan zijn weer diverse leuke verhalen te lezen:

De wortels van Ousmane Dembélé

Van een probleemwijk in Évreux tot winnaar van de Gouden Bal. Lees het inspirerende verhaal over de weg van Ousmane Dembélé naar de absolute wereldtop. "Zijn talent ontwikkelde hij door op straat te spelen."

5 x Woutweetjes!

Dat Wout Weghorst kan scoren, weten we allemaal. Maar wist je dat hij als kind een enorme verzameling Barbies had? Ontdek dit en vier andere verrassende feiten over de spits van Ajax.

Foto: Pro Shots

Schatkist op zijn kuit: Xavi Simons!

Zijn favoriete veldje staat voor altijd op zijn kuit getatoeëerd. Ontdek het bijzondere verhaal achter de tattoo van Xavi Simons en de plek waar zijn voetbaldroom begon.

Foto: Pro Shots

Salarissen in de Eredivisie

Geld rolt net als de bal. We hebben de salarishuishouding van de Eredivisieclubs in beeld gebracht. Welke club betaalt het meest en wie is het zuinigst?

Lamare Bogarde

Hij schittert in de top van de Premier League bij Aston Villa. PANNA! sprak met de 21-jarige Rotterdammer Lamare Bogarde over zijn stormachtige ontwikkeling. "Ik zit heel erg in mijn eigen wereldje."

Foto: Pro Shots

Josh Nisbet: Klein én goed

Met 1,60 meter is hij de kleinste profvoetballer van Nederland, maar bij Roda JC is hij een absolute uitblinker. Josh Nisbet bewijst dat je niet groot hoeft te zijn om groots te presteren. "Vergeleken met Nederlanders ben ik echt heel klein."

PANNA! Rating Refresh

Zijn de ratings in FC 26 nog wel eerlijk? Wij vinden van niet! Check welke spelers volgens ons een flinke upgrade verdienen en wie er juist tegenvallen.

De Batmanverzameling van Neymar

Een Batmobile, een Batcopter en zelfs een Batvliegtuig. Neymar heeft de meest bizarre en dure Batman-collectie ter wereld. Kijk en verbaas je.

Daarnaast kent PANNA! 103 natuurlijk ook weer een In Kaart. Deze keer ook over de Koningen van de Socials. Welke club heeft de meeste volgers op Instagram, TikTok en Snapchat? De PANNA! Wiki gaat over de Pinchhitter en de PANNA! Awards over de allerbeste kaarten in FC 26. Deze keer lichten we als PANNA! Icon Johan Cruijff uit. We ontleden Lennart Karl, het supertalent van Bayern München, en zoomen in op de Turkse grootmacht Galatasaray SK.

Natuurlijk weer een Nieuwsflits, we stellen deze keer het PANNA! Sterrenteam jongens onder 14 voor, de fotostrip gaat over een heel bijzondere wind door de bank van PSV, PANNA!-Paskie beoordeelt weer diverse ingestuurde FUT-teams, natuurlijk weer lachen om de Moppentrommel en met de Gesnapt, Ben is de Vriend van PANNA! en de laatste pagina's zijn voor de strip van Sicky.

En natuurlijk weer acht superposters: Dennis Man (PSV), Rayane Bounida (Ajax), Leo Sauer (Feyenoord), Antoine Semenyo (Manchester City), Lamine Yamal (FC Barcelona), Micky van de Ven (Tottenham Hotspur), Tijjani Reijnders (OranjeLeeuwinnen) en Claudia Pina (Spanje).

PANNA! 103 valt bij de abonnees automatisch op de deurmat. De editie is ook verkrijgbaar bij de bekende verkooppunten. Denk aan de (grotere) supermarkten, (kantoor)boekhandels en de grote reislocaties zoals Schiphol, Eindhoven Airport en de grote NS-stations. De editie is ook online te bestellen. Via deze link in een handomdraai gebeurd. Voor 15 uur gedaan, betekent nog diezelfde dag verstuurd. Een abonnement nemen, is helemaal gemakkelijk. Elke editie automatisch op de deurmat. Via deze link handig afgesloten. Zoek je eigen welkomstgeschenk uit. Veel leesplezier.




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
avonturiers Laatste: Interview Danny van Bakel: "Ik ben gescout toen ik half dronken op het veld stond"
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.