De winterse transferperiode zorgde in Doetinchem voor het nodige doelpuntenverlies. Spits Bouke Boersma, die op dat moment al twaalf keer had gescoord in de Keuken Kampioen Divisie, werd voor iets meer dan een miljoen euro verkocht aan KV Mechelen. Daarmee leverde De Graafschap zijn topscorer in, maar binnen de selectie liep nog een speler rond die al ruim boven de tien competitiegoals zat. Aanvoerder Niemeijer nam na het vertrek van Boersma nadrukkelijk het voortouw. Sinds de spits vertrok, vond Niemeijer nog acht keer het net en vulde hij het ontstane gat moeiteloos op.
Foto: Pro ShotsMet zijn drie treffers tegen Jong AZ staat de teller nu op twintig doelpunten. Nooit eerder was Niemeijer in één seizoen zo trefzeker. Zijn beste jaargang tot dusver dateerde uit 2021/22, toen hij uitkwam voor Excelsior. In de reguliere competitie was hij dat seizoen goed voor zeventien doelpunten. In de play-offs drukte hij eveneens zijn stempel. Excelsior rekende onder meer af met Eredivisionist Heracles Almelo en in de spectaculaire finale tegen ADO Den Haag – die na een 3-0 achterstand eindigde in 3-3 – was Niemeijer met een doelpunt van grote waarde. Toch maakte hij de promotie naar de Eredivisie niet mee met de Rotterdammers. Hij koos voor een buitenlands avontuur en vertrok naar Italië, waar hij in de Serie B ging spelen voor Brescia.
Foto: Pro ShotsOok dit seizoen lonkt promotie voor Niemeijer, ditmaal met De Graafschap. De Superboeren bezetten momenteel de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie, een positie die recht geeft op instroom in een latere ronde van de play-offs. Ook de vierde plek biedt dat voordeel. Voor Niemeijer is promotie naar de Eredivisie het grote doel. Zijn contract op De Vijverberg loopt na dit seizoen af, maar over zijn toekomst wil hij nog weinig kwijt. Tegenover De Gelderlander gaf hij aan al met de club te hebben gesproken, maar pas na het seizoen een beslissing te nemen. Voor nu wil hij zich volledig richten op de sportieve prestaties. Wel liet hij doorschemeren dat hij het uitstekend naar zijn zin heeft en De Graafschap niet zomaar zal inruilen voor een andere club.


