Laatste nieuws
12.05Van Bodegom vertrekt in februari 2027 bij Feyenoord
12.00Noodoplossing? Vincent Kompany is een droomoplossing
11.57'Toen de club voldeed aan de prijs van Ajax, nam Ajax de telefoon niet meer op'
11.45'Is Chelsea de logische volgende stap voor Farioli?'
11.44Carreras reageert in Clásico-week op 'kleedkamerklap' Rüdiger
11.35Hoeness prijst PSG-ster en waarschuwt Laimer: 'Hij is geen Maradona'
11.3037-jarige Seuntjens scoort achttien keer in België: 'Die verlenging gaat er komen'
11.30FC Twente-spits Van Wolfswinkel (37) kondigt einde loopbaan aan
11.28Ronald Koeman weigert live op tv in te gaan op Oranje-perspectief van uitblinker
11.10Marseille-vulkaan weer op uitbarsten: Timber en De Lange 'vastgezet'
11.10Kookpunt Marseille-crisis nadert: Timber en De Lange 'vastgezet'
11.01Neymar gaat publiekelijk door het stof: 'Ik ging een beetje te ver'
11.01FIFA nodigt Iraanse bond uit voor WK-overleg
11.00VP-voetbalkantine: 'Feyenoord moet Dick Advocaat behouden als adviseur'
10.51Neymar biedt excuses aan na rel bij Santos: 'Het had niet zo moeten lopen'
10.50Mooi moment voor overleden dochtertje El Allouchi: 'Alleen maar respect voor hem'
10.45'Er heerst rust bij PSV, maar er wacht Stewart nog wel een flinke klus'
10.45Ricky van Wolfswinkel (37) hakt knoop door en stopt als profvoetballer
10.40Bonje tussen teamgenoten in Nederlands elftal: 'Nee, wij zijn zeker geen vrienden'
10.38Van Wolfswinkel (37) zet punt achter carrière: 'Tijd voor nieuw hoofdstuk'
10.26Kritiek op Real Madrid-ster Mbappé na tripje kort voor El Clásico
10.25Scheidsrechter opnieuw onder vuur: 'Stengs gewoon tien jaar vastleggen'
10.17Verbaasde Gijp verdedigt bekritiseerde wereldster: 'Waar maak je je druk om?'
10.15'Het is niet kunstzinnig, maar wat Arsenal dit seizoen doet blijft wel enorm knap'
10.00Galatasaray communiceert vraagprijs voor Osimhen en geeft duidelijk signaal af
10.00FC Bankzaken: zo laat Te Kloese Feyenoord financieel achter
09.55Kraay blijft pleiten voor één man in Oranje: 'Heeft het helemaal zelf afgedwongen'
09.52Mulder: 'Het aantrekken van hem is vergelijkbaar met Ajax dat Tadic haalde'
09.50Arsenal-icoon lacht om 'feestpolitie' Rooney: 'Laat je niet pakken'
09.46Transfers Ajax: Akpom neemt afscheid, Butera vertrekt
09.45Van Hooijdonk weg bij NAC na ophef over transfer van zijn zoon
09.44'Summerville in beeld bij topclubs, Højlund definitief naar Napoli'
09.35Twentenaren speelden voor Bayern en PSG: 'Met Messi, Mbappé en Neymar gedoucht'
09.35'Die club is gewoon ziek, geen goed plan voor Schreuder om daarheen te gaan'
09.30Buitenspel: Derksen komt met duidelijke reactie na horen van nieuwe single Lang
Resultaten x
binnenland
Foto: Pro Shots

Almere City-aanvaller Marley Dors is de speler van de eerste play-offronde

Marley Dors heeft zich ontpopt tot dé speler van de eerste play-offronde in de Keuken Kampioen Divisie. Met twee doelpunten en één assist had de aanvaller van Almere City een groot aandeel in het bereiken van de kwartfinale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie. Daarin wacht nu een tweeluik met De Graafschap.

Vandaag om 11:00 door Julian Heijtbrink

Eerst moest echter worden afgerekend met FC Den Bosch. In Noord-Brabant keek Almere City tegen een 2-0 achterstand aan, maar de nummer vijf van de Keuken Kampioen Divisie toonde veerkracht en draaide het duel volledig om naar een 2-3 overwinning. De beslissende treffer kwam van de voet van de 20-jarige Dors. In zijn achtste optreden voor de club maakte hij zijn tweede doelpunt en gaf hij bovendien zijn eerste assist. Ook in de return in eigen huis liet de linksbuiten zich gelden door de openingstreffer te maken. Dat bleek het startsein voor een overtuigende 3-0 zege en een plek in de volgende ronde, waarin De Graafschap de tegenstander is.

Foto: Pro Shots

De aanvaller maakt de laatste weken een stormachtige ontwikkeling door. Op 20 oktober 2025 maakte Dors zijn debuut voor het eerste elftal in de uitwedstrijd tegen Roda JC. Het grootste deel van het seizoen kwam hij echter uit voor Jong Almere City in de Tweede Divisie. Daar was hij bijzonder productief met zestien doelpunten en acht assists in 24 wedstrijden. De laatste weken stokte zijn productie bij het beloftenteam, maar dat had alles te maken met zijn toenemende rol bij de hoofdmacht. Sinds de winterstop werd hij vaker bij het eerste elftal gehaald, mede doordat er ruimte vrijkwam na het vertrek van Junior Kadile.

Sindsdien is het snel gegaan met Dors. Vooral in de play-offs kwam zijn potentie volledig tot uiting. Die ontwikkeling is ook andere clubs niet ontgaan. Hans Kraay jr. vertelde in het ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie dat Almere City snel heeft gehandeld. “Ik kwam de directie van Almere City tegen op het Keuken Kampioen Divisie-gala”, aldus Kraay jr. “Ze zeiden: ‘We hebben hem direct een nieuwe contractaanbieding gedaan, na al die euforie.’ En het is inmiddels al zover dat PSV interesse in hem heeft.” Zijn contract in Flevoland loopt nog door tot de zomer van 2027.

Foto: Pro Shots

Voorlopig richt Dors zich volledig op het vervolg van de play-offs met Almere City. In de kwartfinale wacht het tweeluik met De Graafschap. De eerste wedstrijd wordt woensdagavond om 18.45 uur gespeeld, gevolgd door de return op zaterdagavond om 20.00 uur. Daarin hoopt Dors zijn goede vorm door te trekken en Almere City naar de halve finale te schieten, waar mogelijk de winnaar van het duel tussen Willem II en RKC Waalwijk wacht.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.