Laatste nieuws
10.05Duarte kijkt uit naar clash met Messi: 'Heel speciaal om tegen hem te spelen'
10.01Een jaar geleden dat Diogo Jota overleed: 'We willen het WK voor hem winnen'
09.58Een jaar geleden dat Diogo Jota overleed: 'Ik stuur hem nog steeds berichten'
09.50NEC-directeur bezig met inkomende transfers: 'Jezus, nog geen klote opgeschoten'
09.49Lamine Yamal: 'Het is een eer om tegen Cristiano Ronaldo te spelen'
09.41Mahrez neemt na WK-uitschakeling per direct besluit over toekomst bij Algerije
09.35Perisic krijgt na WK-goal legendarische Kroatië-status en gaat in op toekomst
09.32Perisic vergaat na WK-goal legendarische Kroatië-status en gaat in op toekomst
09.30Transferkoorts stijgt: de stand van zaken bij alle Eredivisie-clubs
09.27'City wint strijd om Engels toptalent, Milan noemt vraagprijs voor Leão'
09.27Vink haalt uit bij Ajax: 'Dat hij er zo lang heeft gezeten, vind ik echt bizar'
09.03'Duitse bond heeft 'topkandidaat' in beeld als bondscoach, spoedig gesprekken'
08.59Afgekeurde goal Kroatië voer voor discussie: 'Het leek er niet op'
08.47Haller neemt afscheid van FC Utrecht en staat voor Aziatisch avontuur
08.45Kroatische pers woedend op arbitrage na WK-exit: 'Schande, schokkende beslissing'
08.44Perisic laat zich uit over toekomst bij Kroatië: 'Dat is alles wat ik kan beloven'
08.41Mahrez (35) kondigt einde interlandloopbaan bij Algerije aan
08.39Mahrez kondigt einde interlandloopbaan bij Algerije aan
08.28Alaba (34) wikt en weegt na WK-uitschakeling over toekomst bij Oostenrijk
08.19Ronaldo reageert op opmerkingen van zus over toekomst: 'Niet het moment'
08.11Ronaldo na heldenrol Portugal gevraagd naar opmerkingen zus over toekomst
08.10Indonesische superster maakt verrassende terugkeer naar de Eredivisie
07.55FIFA komt met bewijs na afgekeurde treffer van Kroatië tegen Portugal
07.45VI Live: na sterke groepsfase staat Colombia nu tegenover Ghana
07.30VI Live: titelhouder Argentinië wil einde maken aan WK-sprookje Kaapverdië
07.30Koeman nam zijn verantwoordelijkheid, nu de KNVB nog
07.28Duitse media: Nagelsmann stapt op als bondscoach van Duitsland
07.25Modric furieus op VAR na uitschakeling: 'Gebeurden dingen die ik niet kan geloven'
07.25Zwitserland heeft geen kind aan Algerije en wint eindelijk weer knock-outduel op WK
07.18El Ahmadi wijst perfecte Koeman-opvolger aan: 'Als je hem kan kiezen...'
07.15VI Live: Salah en Egypte nemen het op tegen stug Australië
07.10Dit is het speelschema in de knock-outfase van het WK 2026
07.07Boze Kroaten wijzen naar arbitrage: 'Had wel iets in ons voordeel kunnen fluiten'
07.00VI Live: Zwitserland wint voor het eerst in 88 jaar een knock-outduel op WK
07.00FC Transfervrij: deze buitenkansjes én gokjes zijn gratis op te pikken
Resultaten x
binnenland
Foto: Pro Shots

Hij is er weer: het PANNA! Vakantie Doeboek 2026

YES! De mooiste tijd van het jaar komt eraan! De zomervakantie! Wat is er fijner dan straks aan het zwembad te liggen met het Vakantie Doeboek van PANNA! in de hand. Deze keer met als thema Camping PANNA! De dikke editie is vanaf nu verkrijgbaar.

Vandaag om 09:00 door Sander Berends

Via deze link handig online te bestellen. Op Camping PANNA! word je niet wakker van fluitende vogels, maar van Noa Lang en Jeremie Frimpong van het animatieteam. Op Camping PANNA! kun je zwemmen met Lamine Yamal, ballen met Lionel Messi en een filmpje pakken met Lennart Karl. Trek gekregen? Dan kun je terecht bij het campingrestaurant, waar Brian Brobbey achter de pannen staat. Zijn speciaiteit? Nasi.

Stop onderweg even bij de campingwinkel. Die wordt gerund door niemand anders dan Cristiano Ronaldo! Voor een ijsje kun je terecht bij onze eigen ijscoman Kingsley Coman. Van aardbei tot chocolade en van vanille tot iets wat hij zelf Champions League-smaak noemt. En wie houdt dit hele circus eigenlijk draaiende? Dat is natuurlijk campingbaas Ronald Koeman. Hij zorgt ervoor dat iedereen een plek heeft, dat de omgeving netjes blijft en dat Noa Lang met zijn disco niet de hele camping wakker houdt.

In het PANNA! Vakantie Doeboek mag jij aan de slag op Camping PANNA! Er moeten puzzels worden opgelost, raadsels worden gekraakt, campingplaatsen worden verdeeld en opdrachten worden voltooid. Het PANNA! Vakantie Doeboek zit van voor tot achter vol uitdagingen, spelletjes, quizzen, zoekplaten en voetbalgekte. Dus zet je tent op, trek je slippers aan en maak je klaar voor de leukste vakantie van het jaar.

Inchecken maar!

Joey Veerman stapt de campingreceptie binnen, maar krijgt slecht nieuws van campingbaas Ronald Koeman. Camping PANNA! is volgeboekt. Er is geen plek meer. De vijf laatste plekken zijn gereserveerd voor Virgil van Dijk, Cristiano Ronaldo, Frenkie de Jong, Jan Paul van Hecke en Harry Kane. Help jij campingbaas Koeman om de laatste plekken te verdelen over de vijf laatste gasten?

Foto: Pro Shots

Koffer kwijt!

Kees Smit is onderweg naar Camping PANNA!, maar het toptalent heeft een probleem. Hij is zijn koffer kwijt! De terminal van het vliegveld staat vol koffers. Waar is de koffer van Kees? Help hem met zoeken!

Drama bij de douane!

Altijd balen: eruit gepikt worden bij de douanecheck! Sommige spelers waren onderweg naar Camping PANNA! aan de beurt. Zij werden gecontroleerd door de douane! Raad jij welke vier spelers hun koffer moesten openmaken voor het douanepersoneel?

Foto: Pro Shots

Vlotte voetballers!

Nieuw in Sicky's Spelletjestent: Vlotte Voetballers! Een echte voetbalfan moet snel en scherp zijn. Heb jij die kwaliteiten? Test het met een potje Vlotte Voetballers! Je kunt het overal spelen: thuis, op de camping of onderweg.

Boetes voor Noano!

Noa Lang beperkt zijn feestjes niet tot de campingdisco. Ook bij zijn tent knalt de muziek van Noano uit zijn speakers! Campingbeheerder Ronald Koeman loopt elke nacht met een decibelmeter over de camping. Daarmee meet hij hoeveel geluid Noa maakt: 50 dB is toegetaan. Staat de muziek luider? Boete! Hoeveel boete moet Noa na twee weken op Camping PANNA! betalen bij zijn vertrek?

Foto: Pro Shots

Real voor Dum(fr)ies!

Denzel Dumfries gebuikt zijn vakantie om te studeren. Hij wil zich goed voorbereiden op zijn nieuwe club: Real Madrid! Daarom heeft hij een boek gekocht: Real Madrid voor Dum(fr)ies. Helaas heeft Denzel limonade gemorst over de pagina's. Kun jij Denzel helpen?

Ook kun je achterbankbingo spelen, alle vragen in de grote Camping PANNA! Quiz beantwoorden en help Ismael Saibari mee te zoeken naar zijn handdoek. Schmink het gezicht van Messi en nog vier grote voetbalsterren, kruis aan in welk zwembad Raphinha van de glijbaan plonst, help Wout Weghorst zoeken naar een nieuwe wc-rol, zoek mee welke vijf bekende voetballers een bezoek brengen aan de campingdisco, herken de clublogo's tijdens de vuurwerkshow, spot het nepnieuws, maak je eigen fotostrip en herken jij de afzenders van de vakantiekaarten? En naar wie ze verstuurd zijn? Reken uit hoeveel broodjes Bruno Fernandes moet afleveren op de camping, doe mee aan de kijkplaat en benut de tegoedbon van Sicky voor een vrijstelling van afwassen!

Het PANNA! Vakantie Doeboek 2026 valt bij de abonnees automatisch op de deurmat. De editie is ook te koop bij de bekende punten als de grotere supermarkten, (kantoor)boekdhandels en op reislocaties als Schiphol, Eindhoven Airport en de grotere NS-stations. Online bestellen kan ook. Via deze link in een handomdraai gebeurd. Via een abonnement krijg je alle edities automatisch thuisgestuurd. Via deze link zo afgesloten. Veel leesplezier!




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.