Laatste nieuws
19.55Opstootje in Milaan: Hernandez zorgt met zeer opvallende actie voor boos Feyenoord
19.54VI Live: Feyenoord ontsnapt aan weer een snelle tegengoal
19.51Van Basten tipt Feyenoord: 'Hij pakt dan een rode kaart, dat kun je ook bespelen'
19.50LIVE: Feyenoord begonnen aan allesbepalende tweede helft in San Siro
19.50Praat mee op VP: Bayern München - Celtic
19.40Feyenoord-talent absoluut niet gediend van Hernandez, back doet 'Dumfriesje'
19.32VI Live: Feyenoord mag uitpuffen na eerste helft tegen AC Milan
19.30'PSV heeft laten zien een geweldig team te zijn in Champions League'
19.30Koekoek: Leão geeft Hadj Moussa koekje van eigen deeg met magistrale actie
19.30Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz heeft sterkhouder terug, Lang in de basis
19.25Cynische Bosz is "angstig" voor zowel Juventus als Farioli
19.25VI Live: Paixão kreeg tik, maar staat weer binnen de lijnen
19.24VI Live: Paixão krijgt tik en strompelt tijdens Milan - Feyenoord
19.24Contract Denswil in Turkije ontbonden
19.17'PSV heeft het ons heel lastig gemaakt, hun stijl vergt heel veel energie'
19.10Koopmeiners kan kritiek bij Juventus prima hebben: 'Ben ook kritisch op mezelf'
19.10VI Live: Hernández raakt de paal tegen teruggedrukt Feyenoord
19.09Enorme frustratie over Feyenoord-start en Gimenez: 'Poppenkast, die clubliefde...'
19.05Horrorstart voor Feyenoord: uitgerekend Gimenez scoort na 38 (!) seconden
19.00VI Live: Feyenoord moet tegenhouden na snelle tegengoal Milan
18.50Rampzalig begin voor Feyenoord: Gimenez scoort na 37 seconden
18.50Gimenez appt Feyenoorder: 'Als je dat niet had gedaan, dan had ik gescoord'
18.50'Geweldig' Ajax-talent valt op: 'Alsof hij al 100 duels voor Ajax speelde'
18.46VI Live: Gimenez scoort na 37 seconden tegen Feyenoord
18.46VI Live: Gimenez scoort binnen de minuut tegen Feyenoord
18.40Van Basten en hoort opvallende trainerssuggestie Feyenoord: 'Zeker goede coach'
18.30Bosschaart doet verrassend boekje open bij Feyenoord: 'Hij gaat een linie terug'
18.27VI Live: Feyenoord met jongste gemiddelde leeftijd ooit in Europa
18.25Van Hooijdonk heeft advies voor Van Persie: 'Als hij slim is, doet hij het niet'
18.17Bosschaart verklapt: Paixão start op het middenveld
18.13Van Hooijdonk noemt Van Persie beste optie Feyenoord: 'Maar Robin luistert nooit'
17.56PSV-post op X valt slecht bij achterban: 'Pijnlijk en geforceerd'
17.56Zoon Buffon (17) geselecteerd voor land, maar niet voor Italië
17.50Carranza niet inzetbaar bij Feyenoord, Redmond start tegen Milan
17.40VI Live: Gimenez en Reijnders starten bij Milan tegen Feyenoord
Resultaten x
buitenland

Overzicht: De Strijd om de Spaanse Supercopa komt er weer aan

Het minitoernooi om de Spaanse Supercopa staat weer voor de deur, vanaf 8 januari strijden vier teams om de Supercopa; FC Barcelona, Real Madrid, Athletic Club Bilbao en Real Mallorca. De wedstrijden worden afgewerkt in het King Abdullah Sports City in Djedda, Saoedi-Arabië. ELF Voetbal zet de wedstrijden voor je op een rij.

28-12-2024 12:30 door Mick van Dijk

Athletic Club – FC Barcelona

Op 8 januari wordt het toernooi geopend door Athletic Club en FC Barcelona, zij trappen om 20.00 uur ‘s avonds af voor de eerste halve finale. Athletic verzekerde zich van deelname aan dit toernooi als winnaar van de Copa del Rey afgelopen seizoen. Dit seizoen draait de ploeg ook prima mee in de bovenste regionen van La Liga. Na negentien competitiewedstrijden staat Athletic op een prima vierde plek met 36 punten, slechts twee punten achter tegenstander FC Barcelona.

FC Barcelona is geplaatst voor dit toernooi doordat het afgelopen seizoen achter Real Madrid op de tweede plaats eindigde. Met de nieuwe trainer Hansi Flick begon Blaugrana furieus aan het seizoen. Het liep als koploper snel weg van achtervolgers Real Madrid en Atletico Madrid. Echter is FC Barcelona door een aantal nederlagen nu toch achterhaald door de concurrentie. Met de wedstrijd van vorige week als klap op de vuurpijl. In een directe confrontatie met Atletico Madrid wonnen de Madrilenen en namen zo de koppositie over. FC Barcelona kijkt nu met een extra wedstrijd gespeeld toch tegen een achterstand van drie punten aan op koploper Atletico Madrid.

Real Madrid – Real Mallorca

De Koninklijke plaatste zich met het kampioenschap afgelopen seizoen ook voor de strijd om de Supercopa de España. Op 9 januari, ook om 20.00 uur ‘s avonds, staan zij tegenover Real Mallorca in de andere halve finale. In de competitie gaat het steeds beter lopen voor de Madrilenen. Waar het in het begin zichtbaar zoeken was met de toevoeging van superster Kylian Mbappé aan de voorhoede begint het nu steeds beter te lopen. Na een valse start in de competitie is de ploeg van Carlo Ancelotti inmiddels opgeklommen naar de tweede plek op de ranglijst, op slechts één punt achterstand van stadsgenoot Atletico Madrid.

Real Mallorca kent ook een prima seizoen tot nu toe. Waar de eilandbewoners afgelopen seizoenen doorgaans in de middenmoot ofwel in de degradatiezone bivakkeerden draaien ze nu mee in de subtop. Vorig seizoen haalde het al de finale van de Copa del Rey, welke na verlenging en strafschoppen verloren ging, maar wat de ploeg wel deelname aan de strijd om de Supercopa opleverde. Mocht Real Mallorca dit niveau kunnen vasthouden dit seizoen is het niet ondenkbaar dat het aan het eind van het seizoen een plaats bezit die recht geeft op Europees voetbal. Op dit moment staat de ploeg met 30 punten op een zesde plek, in punten gelijk met nummer vijf Villarreal en slechts zes punten achter Athletic Club.

Alle wedstrijden in de strijd om de Supercopa de España zijn te volgen via Ziggo Sport.
 
 




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.