Laatste nieuws
07.55Feyenoord verzekerd van ruimte voor groei Kuip in nieuwe plannen gemeente
07.55Koeman heeft 'hele harde' boodschap voor één speler: 'Dat rijmt niet in mijn ogen'
07.50Rutten moet drietal missen tijdens Australische oefentrip Curaçao
07.40Vink stellig over Oranje-debutant Smit: 'Als Koeman dat doet, is Nederland blij'
07.32PSV-verdediger raakt geblesseerd en moet interlands abrupt laten schieten
07.25Bosnische bondscoach geeft nieuwe draai aan rel rond Tahirovic
07.19Van Marwijk: 'Als hij topfit was geweest, hadden we de finale van Spanje gewonnen'
07.17Openlijke flirt met Real Madrid: 'Je kan de beste clubs ter wereld niet afwijzen'
07.10Spaan stipt 'groot verschil' tussen Ajax en Feyenoord aan: 'Arbeidsethos, mensen'
07.00Teun Koopmeiners over Oranje, Kees Smit en de ontmoeting met Trump
06.47Opvolger Henk de Jonk lijkt in sterren geschreven: 'Een done deal, absoluut'
06.30Ten Cate stipt nadeel Suriname aan voorafgaand aan cruciale WK-play-off
06.17Waarom het Arubaanse voetbalelftal vandaag in Rwanda tegen gokparadijs Macau speelt
06.16Bij welke standaardsituatie kan Oranje de meeste progressie boeken? 'De verre ingooi!'
00.02Wilfred Genee onthult: 'FC Utrecht wil hem heel graag hebben, Van Seumeren is fan'

Gisteren

23.50Bounida meteen opgeroepen voor Marokkaanse ploeg en mag dromen van debuut
23.45Brian Brobbey gaat viraal met nieuw interview in Engeland: 'Ik ga naar huis'
23.45Acht kaarten in zijn laatste zes duels: Tagliafico hoort schorsing
23.40Losgeslagen Tagliafico krijgt drie duels schorsing na kaartenregen
23.30Ajax kreeg al in 2019 waarschuwing voor datalek van oud-speler
23.22Bounida mag dromen van WK na eerste oproep voor Marokko
23.13Onana: 'Hij moet genoemd worden als het over de grootste spitsen ter wereld gaat'
23.10Bas Nijhuis onthult bizar incident: 'De ME en politie haalde me uit de kleedkamer'
23.05'Opnieuw onrust bij Real Madrid: volgende medische blunder bij een speler'
22.55Ploeggenoot van Memphis? Marquinhos wil op termijn terugkeren bij Corinthians
22.55Ajax presenteert nieuwe fase Nieuwe Toekomst: bouw mini-stadion moet snel beginnen
22.55FC Barcelona veegt vloer aan met Real Madrid in Champions League, Brugts trefzeker
22.45Medische staf Real Madrid ging in de fout met blessure Mbappé, spits zelf ontkent
22.38Gattuso neemt slaappillen richting cruciale play-offs: 'Voel de druk van het land'
22.28Feyenoord en voormalig interim-trainer Bosschaart uit elkaar
22.22Van Hanegem: 'Alle clubs in de Eredivisie, buiten hen, zijn zo labiel als wat'
22.16PSG rechtvaardigt verzoek waar Lens boos om is: 'Liverpools historie respecteren'
22.13'Casemiro in trek bij verschillende clubs: kan transfer buiten Europa maken'
22.08Marokko-ster El Khannouss (21) maakt gigantische miljoenentransfer: 'Ja, is rond'
21.55Cambuur bevestigt recordtransfer: 'Daar staan we als club voor'
Resultaten x
buitenland

Dit is wanneer de Europese topcompetities weer van start gaan

Voor sommigen duurt de zomerstop altijd te lang. Maar niet getreurd: de start van de Europese topcompetities komt met rasse schreden dichterbij. Pak de agenda er maar vast bij, want ELF Voetbal zet alle startdata van de topcompetities voor je op een rij.
 

29-07-2025 13:00 door Mick van Dijk

Premier League

Op vrijdag 15 augustus mag regerend landskampioen Liverpool onder Arne Slot het nieuwe Premier League-seizoen aftrappen. Op Anfield Road komt om 21.00 uur Bournemouth op bezoek. Afgelopen seizoen won Liverpool met 3-0 en 0-2 van de nummer negen van de competitie, waar Andoni Iraola nog altijd de scepter zwaait. De ploeg van Iraola beleefde het voorbije seizoen een geweldig jaar en zal het nieuwe jaar graag beginnen met een stunt op Anfield.

La Liga

Ook in Spanje begint de competitie op vrijdagavond 15 augustus. Er staan direct twee wedstrijden op het programma. Allereerst ontvangt Girona om 19.00 uur Rayo Vallecano. Vorig seizoen wist de ploeg van onder anderen Daley Blind en Donny van de Beek in beide wedstrijden niet van Rayo te winnen. Daar kan op de openingsdag verandering in komen. Wel zal Girona het moeten stellen zonder Donny van de Beek, die geblesseerd is en pas begin september wordt terugverwacht.

Later op de avond ontvangt Villarreal in het Estadio de la Cerámica promovendus Real Oviedo. Die club promoveerde na 24 jaar afwezigheid mede dankzij een glansrol van de inmiddels 40-jarige routinier Santi Cazorla, ten koste van CD Mirandés. Opmerkelijk is dat beide ploegen op 31 juli ook al tegen elkaar oefenen — een mooi voorproefje van de openingswedstrijd.

Bundesliga

In Duitsland wordt het nieuwe seizoen traditiegetrouw afgetrapt door de regerend landskampioen. Op vrijdagavond 22 augustus om 20.30 uur begint Bayern München in eigen huis tegen RB Leipzig. Afgelopen seizoen waren de onderlinge duels spectaculair: Bayern won thuis met 5-1, terwijl het in Leipzig 3-3 werd. Als beide ploegen die lijn doortrekken, belooft het opnieuw een spectaculaire openingswedstrijd te worden.

Serie A

In Italië staan op de eerste speeldag direct vier wedstrijden op het programma. Op zaterdag 23 augustus om 18.30 uur wordt er afgetrapt in zowel Genua als Sassuolo. Genoa ontvangt Lecce, terwijl promovendus Sassuolo het meteen mag opnemen tegen regerend landskampioen Napoli.

Later op de avond, om 20.45 uur, begint het seizoen in Milaan en Rome. AC Milan treft een andere promovendus: Cremonese. In het Stadio Olimpico neemt AS Roma het op tegen Bologna, de winnaar van de Coppa Italia van afgelopen seizoen.

Ligue 1

Ook in Frankrijk begint de competitie op vrijdag 15 augustus. Om 20.45 uur ontvangt Stade Rennes het Olympique Marseille van trainer Roberto De Zerbi. Rennes kende vorig seizoen een teleurstellend jaar met een twaalfde plaats als eindklassering. Marseille eindigde als tweede en won beide ontmoetingen met Rennes: 1-2 in Rennes en 4-2 in eigen huis.

De wedstrijden in de Premier League, Bundesliga en Ligue 1 zijn te volgen via Viaplay. De Serie A en La Liga worden uitgezonden door Ziggo Sport.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.