Laatste nieuws
02.55Feyenoord-verdediger Mats Deijl wordt analist bij SBS6
01.50PSV VROUWEN KRONEN ZICH TOT LANDSKAMPIOEN
00.10Sneijder zag groot talent veranderen in enfant terrible: 'Verneuk het nou niet!'

Gisteren

23.56Van Hanegem geniet van één Nederlander: 'Hij is de beste optie voor Oranje'
23.46'Heb Mislintat van dichtbij meegemaakt bij Ajax, maar kon er niet veel aan doen'
23.44Voetbalsters PSV vieren eerste landstitel: 'Of het laat gaat worden? Dat zeker!'
23.39EFL beschuldigt Southampton van spionage in aanloop naar play-offs
23.26Ajax-basisklant niet blij met eigen spel: 'Niet echt, een gemiddeld seizoen'
23.25Ron Jans heeft gemengde gevoelens bij pensioen: 'Dat ga ik het meeste missen...'
23.18Alle promovendi en degradanten in de Europese toplanden
23.08FIFA draait WK-schorsingen Otamendi en Caicedo terug
23.05'Als ik de tegenstander een rode kaart kan aannaaien, doe ik dat met veel liefde'
23.00'Dat zou een sprookje zijn, als hij weer terugkeert bij het nationale elftal'
22.59Zoektocht van Feyenoord naar Te Kloese-opvolger gekraakt: 'De verkeerde weg'
22.58Zestienjarige debutant stelt titel PSG uit, beslissing valt mogelijk in topper
22.53Zestienjarige debutant stelt titelfeest PSG uit en velt vonnis over Nantes
22.52Bosz wordt verrast op persconferentie van PSV: 'Dit is een dieptepunt'
22.52Hull en Millwall kunnen Premier League-aspiraties nog niet waarmaken in play-offs
22.50Ron Jans weet Ajax-code te kraken met FC Utrecht: 'Dat hebben we wel benoemd'
22.37Dubbelfeest in Eindhoven: Perisic en Mauro Junior zien PSV Vrouwen kampioen worden
22.35Dubbel feest in Eindhoven: ook PSV-vrouwen kronen zich tot landskampioen
22.28Kippenvel in Dortmund bij afscheid in stijl voor Brandt en Süle
22.27Advocaat kan op één voorwaarde terugkeren bij Curaçao: 'Als Rutten zegt...'
22.25Feyenoord-verdediger Mats Deijl wordt analist bij SBS6
22.25Favoriet voor Ajax-vacature aangewezen: 'Grote kans dat hij het gaat worden'
22.15Bizar scenario in België: beloftenploeg van topclub degradeert na uitspraak alsnog
22.10Chaos in België: Club Brugge furieus na opvallende uitspraak in degradatiesoap
22.10FCUpdate in het kort: Weer feest bij PSV, ook vrouwen zijn landskampioen
22.07Terugkeer van oude Ajax-bekende aanstaande? 'Eén club waar hij naartoe wil: Ajax'
22.02Eerste landstitel in clubgeschiedenis voor PSV Vrouwen na zege op ADO
21.50Feyenoord Vrouwen winnen en houden aansluiting met Twente
21.50Ajax Vrouwen winnen van AZ maar zien landstitel naar Eindhoven gaan
21.41'Barça praat met talentvolle Spurs-huurling, Atlético winkelt bij Wolves'
21.40MLS-club doet Lewandowski aanbieding, Mainz licht optie op Becker
21.37'Barça-spits Lewandowski kan 20 miljoen euro per jaar gaan verdienen'
Resultaten x
jukebox

De Jukebox: Bart Vriends (Go Ahead Eagles)

Deel 38 alweer van de muziekrubriek op ELF Voetbal. De Jukebox van... Een speler stelt een top 5 samen van nummers waar hij erg graag naar luistert. Deze keer de keuze van Bart Vriends, de 24-jarige centrale verdediger en tevens aanvoerder van Go Ahead Eagles.

27-11-2015 11:00 door Redactie ELF Voetbal

"Ik ben al jarenlang een muziekfanaat. Maar wij hebben sowieso een best muzikale ploeg. Randy Wolters is onze volkszanger en vier jongens spelen gitaar. Jerry van Ewijk, Elvio van Overbeek, Orhan Džepar en ikzelf. Kenny Teijsse heeft de beginselen van het piano spelen weer onder de knie. Ik ben zelf tien jaar geleden begonnen met drumles. Dat deed ik samen met mijn broer. Een jaar of vijf geleden kwam daar piano bij en sinds twee, drie jaar gitaar."

"Ik heb het mezelf aangeleerd. Via filmpjes van YouTube is dat best te doen. En ach, als profvoetballer heb je toch tijd zat. Ik heb nu vier gitaren. Allemaal akoestische. Ze zijn onderling net iets anders afgestemd en eerlijk gezegd vind ik het ook wel mooi staan als ze aan de muur hangen. Ik speel met name singer-songwriter muziek. Het kan mij niet treurig genoeg zijn, haha. Ik woon met twee vrienden in Amersfoort samen. Zij zijn meer van de house en techno. Ik krijg natuurlijk snel grapjes van het 'slappe gepingel' als ik op de gitaar speel."

"Vier weken geleden werd mijn moeder zestig jaar. Toen heb ik samen met een vriend mijn eerste liedjes in het openbaar gespeeld en gezongen. Het was leuk en het ging best goed. Maar we hebben geen ambities om dat uit te breiden. Ik krijg sinds kort ook begeleiding van mijn buurman. Hij speelt ook gitaar en heeft me diverse tips gegeven."

"In de kleedkamer bij Go Ahead Eagles hebben we geen vaste diskjockey. Bijna iedereen plugt zijn telefoon wel een keer in. Of we krijgen een optreden van Randy Wolters te horen, haha. Mijn muziek hoor je niet vaak. Dat is eigenlijk alleen maar als ik in het krachthonk zit."

"Naar optredens ga ik regelmatig. Met mijn vriendin ben ik naar Kanye West & Jay Z geweest. En binnenkort ga ik ook naar Douwe Bob. Een heel ander genre, maar dat vind ik ook mooi. Op mijn wishlijst staan nog artiesten als Passenger en Stromae. De grote festivals vallen voor ons voetballers net verkeerd. Bij een Lowlands is het seizoen al in volle gang. In de zomer naar een kleiner house- of dancefestival vind ik lekker. Bijvoorbeeld Into The Woods hier in Amersfoort. Dat is lekker creatief, wat meer deephouse en inderdaad wordt het gehouden in het bos."

"Het maken van mijn top 5 vormde geen gemakkelijke opgave. Ik had al snel dertig nummers op mijn lijst staan. Vanuit allerlei muziekstromingen. Door veel strepen en nog eens overkijken, ben ik tot deze top vijf gekomen."

1.

Better Man - Paulo Nutini

"Een rasmuzikant, een van de beste singer-songwriters. Hij heeft een goede stem en hij kan geweldig spelen. Better Man is weer een nummer van de treurige kant. Ik heb hem helaas nog nooit live zien optreden."



2.

Try A Little Tenderness - Otis Redding

"Soul ten voeten uit. Een prachtig nummer. Otis Redding beschikt over de echte, pure soulstem."



3.

Sex Machine - James Brown

"Het meest groovy nummer aller tijden. Als ik dit nummer hoor, kan ik niet stil blijven zitten. Heel vrij, heel los. Daarbij de schreeuwerige, energieke stem, die je pakt. Een geweldig nummer."



4.

Formidable - Stromae

"Stromae is echt tof. Hij is een uitstekende performer en voor zijn muziek geldt hetzelfde. Zijn teksten zijn bijzonder. Een coole stem plus de combinatie met hiphop en het Franse chanson."



5.

Whispers - Passenger

"Een echte topmuzikant. Whispers heet ook zijn laatste album. Dit nummer is iets toegankelijker dan zijn vorige werk. Ik probeer het nummer ook zelf wel eens te spelen."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.