AFCA roept op geen geweld tegen politie of ME te gebruiken. Om 13.00 uur verzamelen de Ajax-fans zich op station Sloterdijk, om vervolgens naar de Generatorweg in het westelijk havengebied te vertrekken. Daar houdt de EDL zijn demonstratie.
De extreemrechtse Engelsen willen in Nederland een demonstratie houden om hun steun aan Geert Wilders te betuigen. De politicus zelf is niet blij met de demonstratie.
UPDATE: De politie heeft in de omgeving van het metrostation Isolatorweg in Amsterdam zaterdag ten minste drie Ajax-supporters aangehouden. De politie wil voorkomen dat de supporters, die zich tegen de pro-Wilders demonstratie van de Britten verzetten, de confrontatie aangaan. De politie had het metrostation Isolatorweg al eerder afgesloten om de toestroom van tegendemonstranten te stoppen.

