Cabral presteerde het door een grote kans om zeep te helpen. Dat riep irritatie bij het Rotterdamse legioen op. "Ik heb ze wel horen fluiten. Ik wist niet dat het specifiek naar Jerson was. Eigenlijk ben ik daar ook niet mee bezig", aldus de aanvoerder tegen Eredivisie Live. "Ik vind wel dat je je eigen spelers niet uit moet fluiten. Maar ik begrijp het kritische publiek. Ik kan daar verder niets op zeggen."
Het publiek werd ook niet vrolijk van het algemene spel van Feyenoord. Vlaar: "De eerste helft was slecht. Er was een stukje onzekerheid in de ploeg. Dat komt denk ik door de nederlaag van twee weken geleden. We moesten over dat punt heen. Ik denk wel dat we dat wilden. We werden wel gesteund door een penalty en een rode kaart."
Volgende week wacht een serieuze krachtmeting voor Feyenoord. In Amsterdam wacht aartsrivaal Ajax. Feyenoord begint aan de wedstrijd met een punt voorsprong op de Amsterdammers. "We zijn nu negen wedstrijden onderweg en elke wedstrijd is er weer een. De wedstrijd van volgende week is beladen. Dan is het prettig om met een punt voorsprong daarheen te gaan."

