Zo zagen de geelhemden na 77 minuten Marcel Schmelzer afhaken. De 26-jarige linkervleugelverdediger liep een hamstringblessure op en kon het thuisduel met Zenit Sint-Petersburg (1-2) niet volmaken. Door een eerdere 2-4 zege plaatste Borussia Dortmund zich daarin voor de laatste acht in het kampioenenbal.
De kwetsuur van Schmelzer moet officieel onderzocht worden, maar gevreesd wordt voor een wekenlange afwezigheid. Zijn meespelen in de uitwedstrijd van Hannover 96 van aanstaande zaterdag lijkt sowieso geen reële gedachte.
UPDATE 14.55 UUR:
De vrees klopt. Schmelzer blijkt een spierscheuring in zijn hamstring te hebben opgelopen na een duel. Hij staat vier weken aan de kant en mist daardoor de wedstrijden in de Bundesliga tegen Hannover 96, Schalke 04, VfB Stuttgart, VfL Wolfsburg en FC Bayern München net als de tweede duels in de kwartfinale van de Champions League.

