Laatste nieuws
05.40Trump krabbelt terug: Iraanse bond toch welkom bij WK-loting
00.15Hilarisch interview van David Neres gaat viraal: oud-Ajacied verovert internet
00.01Nederlandse coach vol vertrouwen: 'Ik streef naar perfectie en veel hoge druk'

Gisteren

23.44Groot nieuws: 'Slot nu nog veilig, maar Liverpool spot al wel mogelijke opvolger'
23.33'Krüzen heeft met zijn ontboezeming nationale discussie ontketend'
23.23Farioli loopt deukje op bij Porto na uitschakeling in Portugese beker
23.15Manchester United verzuimt sprong op ranglijst te maken: remise tegen West Ham
23.10'Als supporters niet eerlijk zijn wat ze meenemen, is er geen gastvrij ontvangst'
23.10De Graafschap wint voor het eerst sinds 2007 bij Vitesse en klimt naar plek drie
23.00United stelt teleur zonder geblesseerde De Ligt en speelt gelijk tegen West Ham
22.58Lazio knikkert Serie A-koploper AC Milan uit Italiaanse beker
22.50Oud-spits Eredivisie vrijgesproken van seksueel misbruik: '3-0 gewonnen'
22.35Live Transfers: Timo Werner mogelijk naar VS, Lloris hakt belangrijke knoop door
22.30Vol stadion en geen KNVB-straffen: eindelijk weer wat optimisme bij Vitesse
22.20Nieuws uit Eindhoven: PSV neemt definitief afscheid van voormalig hoofdsponsor
22.10Ajax wil op 1 januari 2026 groot nieuws bekendmaken: 'Gaat wel de goede kant op'
22.10Leeg uitvak deert De Graafschap niet: Superboeren winnen derby in Arnhem
21.40Grote zorgen over mensenrechten rond WK: 'Fans mogelijk aan grens in VS geweerd'
21.35Voormalig Feyenoord-voorzitter (84) overleden na lang ziektebed
21.21Laporta steunt geplaagde Barcelona-ster: 'We staan achter hem en hebben hem nodig'
21.20Buijs zet Ihattaren behoorlijk op scherp: 'Nog lang niet waar we willen zijn'
21.18AZ-directeur Huiberts botste met Mino Raiola: 'Hij kon het vergeten'
20.55Fans De Graafschap terug naar huis gestuurd: 'Schandalig optreden van politie'
20.55Ajax-kwelgeest laat internet wéér ontploffen: 'Geweldig, haal hem naar mijn club!'
20.30De Ligt valt plotseling uit bij Man United, Amorim reageert: 'Het is een klap'
20.15Praat mee op VP: topper tussen Lazio en AC Milan in Coppa Italia
20.05Opvallend: aftrap van Gelderse derby uitgesteld door leeg uitvak
20.02Tim Hofman door het stof na beschuldigen Feyenoord-fans: 'Moeten dit beter doen'
20.00'Nederlandse' Nigeriaan kondigt afscheid als international aan: 'Droom geleefd'
19.45Oud-topspeler haalt keihard uit naar Guardiola: 'Ik zie geen mens, maar een slang'
19.40Niks missen van het laatste voetbalnieuws? Volg VoetbalPrimeur op Google Discover!
19.40PL-speler klopt op de deur bij Koeman: 'Handig als je op meer posities speelt'
19.25Praat mee op VP: Gelderse derby tussen Vitesse en De Graafschap
19.20'Brighton gaat aankloppen bij Premier League-club voor volgende Nederlander'
19.17VI zet streep door 'trainerskandidaat' Ajax: 'Kan naar het rijk der fabelen'
Resultaten x
overige

De zinderende sportzomer van 2024!

De zomer staat voor de deur, en dat betekent niet alleen zon en vakanties, maar ook een overvloed aan sportevenementen. Vooral voor voetbalfans wordt het een periode om naar uit te kijken, met een agenda die uit zijn voegen barst van de topwedstrijden, met natuurlijk het EK als hoogtepunt. En om ervoor te zorgen dat je geen enkel doelpunt, overtreding of cruciale penalty’s zult missen heeft NLZIET speciaal voor deze sportzomer een speciale zomeraanbieding.

03-05-2024 00:00 door Arjan Jansen

De zomer staat voor de deur, en dat betekent niet alleen zon en vakanties, maar ook een overvloed aan sportevenementen. Vooral voor voetbalfans wordt het een periode om naar uit te kijken, met een agenda die uit zijn voegen barst van de topwedstrijden, met natuurlijk het EK als hoogtepunt. En om ervoor te zorgen dat je geen enkel doelpunt, overtreding of cruciale penalty’s zult missen heeft NLZIET speciaal voor deze sportzomer een speciale zomeraanbieding.

Dit wil je niet missen!

Zoals ieder jaar begint de climax van het voetbalseizoen traditioneel gezien plaats in mei, met dit jaar drie Europese finales die het continent in spanning houden. Op 22 mei trappen we af met de finale van de Europa League (Atalanta – Leverkusen), gevolgd door de Conference League finale (Olympiakos – Fiorentina) op 29 mei. Zal Olympiakos blijven stunten? Deze twee wedstrijden zijn natuurlijk de perfecte opwarmers voor dé strijd tussen Borussia Dortmund en Real Madrid in de finale van de Champions League op 1 juni. En heb je nu toch een programma gemist omdat af en toe ook het leven er tussendoor kan zitten, dan geen zorgen want met een druk op de knop kijk je via NLZIET alles terug.

En met deze wedstrijden wordt niet alleen het clubseizoen afgesloten, maar wordt ook het startschot gelost voor een internationale voetbalzomer. Vanaf 14 juni staat namelijk het Europese Kampioenschap weer op het programma. Dus hoog tijd om al je oranje attributen na Koningsdag weer uit de kast te trekken en de straten oranje te maken voor de eerste wedstrijd van Oranje op 16 juni tegen Polen.

Natuurlijk is er naast voetbal nog veel meer te beleven op het gebied van sport deze zomer. Want terwijl het EK nog in volle gang is, start op 29 juni de Tour de France. Dé wielerwedstrijd van het jaar die niet alleen fantastische sportmomenten levert, maar ook prachtige landschappen. De perfecte overgang tussen het voetbalveld en de Franse heuvels.

En van de Franse heuvels naar de Eifeltoren, waar voor het eerst in de geschiedenis de Tour de France niet eindigt op de Champs-Élysées. Dit natuurlijk omdat het grootste sportevenement, de Olympische Spelen op 26 juli van start gaat in Parijs. Van atletiek tot zwemmen en van turnen tot handboogschieten er is voor ieders wat wils.

Voor de echte sportliefhebber is deze zomer dus een niet te missen marathon van topevenementen. En dankzij de streamingsdiensten hoef je ongeacht je vakantieplannen en waar je ook bent geen moment te missen.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.