Laatste nieuws
00.15Hilarisch interview van David Neres gaat viraal: oud-Ajacied verovert internet
00.01Nederlandse coach vol vertrouwen: 'Ik streef naar perfectie en veel hoge druk'

Gisteren

23.44Groot nieuws: 'Slot nu nog veilig, maar Liverpool spot al wel mogelijke opvolger'
23.33'Krüzen heeft met zijn ontboezeming nationale discussie ontketend'
23.23Farioli loopt deukje op bij Porto na uitschakeling in Portugese beker
23.15Manchester United verzuimt sprong op ranglijst te maken: remise tegen West Ham
23.10'Als supporters niet eerlijk zijn wat ze meenemen, is er geen gastvrij ontvangst'
23.10De Graafschap wint voor het eerst sinds 2007 bij Vitesse en klimt naar plek drie
23.00United stelt teleur zonder geblesseerde De Ligt en speelt gelijk tegen West Ham
22.58Lazio knikkert Serie A-koploper AC Milan uit Italiaanse beker
22.50Oud-spits Eredivisie vrijgesproken van seksueel misbruik: '3-0 gewonnen'
22.35Live Transfers: Timo Werner mogelijk naar VS, Lloris hakt belangrijke knoop door
22.30Vol stadion en geen KNVB-straffen: eindelijk weer wat optimisme bij Vitesse
22.20Nieuws uit Eindhoven: PSV neemt definitief afscheid van voormalig hoofdsponsor
22.10Ajax wil op 1 januari 2026 groot nieuws bekendmaken: 'Gaat wel de goede kant op'
22.10Leeg uitvak deert De Graafschap niet: Superboeren winnen derby in Arnhem
21.40Grote zorgen over mensenrechten rond WK: 'Fans mogelijk aan grens in VS geweerd'
21.35Voormalig Feyenoord-voorzitter (84) overleden na lang ziektebed
21.21Laporta steunt geplaagde Barcelona-ster: 'We staan achter hem en hebben hem nodig'
21.20Buijs zet Ihattaren behoorlijk op scherp: 'Nog lang niet waar we willen zijn'
21.18AZ-directeur Huiberts botste met Mino Raiola: 'Hij kon het vergeten'
20.55Fans De Graafschap terug naar huis gestuurd: 'Schandalig optreden van politie'
20.55Ajax-kwelgeest laat internet wéér ontploffen: 'Geweldig, haal hem naar mijn club!'
20.30De Ligt valt plotseling uit bij Man United, Amorim reageert: 'Het is een klap'
20.15Praat mee op VP: topper tussen Lazio en AC Milan in Coppa Italia
20.05Opvallend: aftrap van Gelderse derby uitgesteld door leeg uitvak
20.02Tim Hofman door het stof na beschuldigen Feyenoord-fans: 'Moeten dit beter doen'
20.00'Nederlandse' Nigeriaan kondigt afscheid als international aan: 'Droom geleefd'
19.45Oud-topspeler haalt keihard uit naar Guardiola: 'Ik zie geen mens, maar een slang'
19.40Niks missen van het laatste voetbalnieuws? Volg VoetbalPrimeur op Google Discover!
19.40PL-speler klopt op de deur bij Koeman: 'Handig als je op meer posities speelt'
19.25Praat mee op VP: Gelderse derby tussen Vitesse en De Graafschap
19.20'Brighton gaat aankloppen bij Premier League-club voor volgende Nederlander'
19.17VI zet streep door 'trainerskandidaat' Ajax: 'Kan naar het rijk der fabelen'
19.10Messi uit twijfels over eigen WK-deelname met Argentinië: 'Hij begrijpt dat'
Resultaten x
overige

Dessers: "Ik denk dat we er heel goed voorstaan"

Door een blessure miste hij de heenwedstrijd in Malta, maar in de return maakte Cyriel Dessers dan toch zijn officiële debuut voor FC Utrecht. Vol optimisme kijkt hij het aankomende tweeluik met Lech Poznan tegemoet.

21-07-2017 10:00 door Redactie ELF Voetbal

Op het moment van spreken was nog niet helemaal duidelijk of het Poolse Lech Poznan of het Noorse FK Haugesund de volgende Europese tegenstander van FC Utrecht werd. Desondanks hoopte Dessers al op een tripje naar Polen. "Ik heb gezien dat Poznan door het EK 2012 een heel mooi stadion heeft. En die club staat bekend om zijn supporters. Dus ik denk dat het tegen hen wel een leuke wedstrijd wordt." Hoop doet leven, want Dessers krijgt zijn zin. Lech Poznan verslaat zijn Noorse opponent met 2-0 en is daarmee inderdaad de volgende tegenstander van FC Utrecht.

Blessure

Dessers krijgt daarmee volgende week een kans een officiële wedstrijd bij FC Utrecht eens vanaf de aftrap mee te doen. Vanwege een blessure miste hij de heenwedstrijd in Malta, terwijl hij donderdagavond in de 3-1 overwinning op Valletta FC lang op de bank bleef. "Ik had op trainingskamp mijn enkel gescheurd. Normaal staat daar vier of zes weken revalidatietijd op. Ik heb er iets minder dan twee weken over gedaan om volledig te herstellen. Het is een klein wonder dat ik hier sta", zegt de spits in gesprek met ELF Voetbal.  "Ik ben blij dat ik hier minuten heb kunnen maken. Op het moment van de blessure, had ik een kruis gezet door deze wedstrijd."

De Belg verzekert dat zijn kwetsuur nu verleden tijd is. "Vandaag heb ik er geen last van gehad. Het is heel snel genezen en daar ben ik heel blij om. Ik kon snel terug aanhaken bij de groep. Ik hoop dat die enkel nu gezond blijft."

Optimisme

Bij Dessers regeert een gevoel van positivisme. Hij denkt dat FC Utrecht tot grote dingen in staat is dit seizoen. "Je mag niet vergeten dat we nog maar drie weken in de voorbereiding zitten. De meeste ploegen hebben nu nog drie weken de tijd om conditie op te bouwen. Om te schaven aan hun techniek, aan hun tactiek, aan eigenlijk alles. Voor het moment van het seizoen, denk ik dat we er heel goed voorstaan. Ik denk dat we nu die stijgende lijn moeten vasthouden. We moeten meesurfen op het vertrouwen van het einde van het vorige seizoen. Dan heb ik heel veel vertrouwen in de competitie", aldus de spits.

Maar eerst staat een tipje naar Poznan voor de boeg. In een interview in de meest recente ELF Voetbal liet Dessers optekenen later een carwash in het buitenland te willen openen. Zuid-Korea was zijn droombestemming. Voor de avontuurlijke spits is het spelen van Europees voetbal echter een goede kans om ook wat andere locaties te scouten. Toch, Cyriel? "Haha. Ik zal even rondkijken wat daar mogelijk is."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.