Laatste nieuws
04.50Oranje werkt oefenduels tegen Noorwegen en Ecuador af in Amsterdam en Eindhoven
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
Resultaten x
voetballer-x

Voetballer X: "Geheel volgens traditie nodigden we plaatselijke sekswerkers uit"

Wie denkt dat het leven van een profvoetballer over rozen gaat... Think again. Onze anonieme prof onthult in een serie verhalen zijn meest opmerkelijke ervaringen als profvoetballer in de Nederlandse top. Over kleedkamerwolven, een jaarsalaris van tonnen, sekswerkers en gebruik van alcohol en drugs: geen geheim is veilig. Niets blijft bedekt. Behalve dan zijn naam. Vandaag, van de hand van onze Voetballer X: stuiterende dubbel D's.
26-09-2018 08:00 door Redactie ELF Voetbal

In de papieren editie van ELF Voetbal, nu in de winkels, vertelt onze anonieme prof over zijn ervaringen met trainers. Wat maakt een goede trainer een goede trainer en wat maakt een slechte een slechte? Hoe proberen profvoetballers de regels van hun trainer te omzeilen? 

Want dat omzeilen van regels is voor menig profvoetballer een sport, zo blijkt. "Op trainingskamp is het voor spelers bijvoorbeeld een ware traditie om regels van de trainer te overtreden. Ik herinner me de laatste avond van een trainingskamp, waarop, ook geheel volgens traditie trouwens, plaatselijke sekswerkers werden uitgenodigd in het hotel voor een gezellig avondje. Andere hotelgasten deden hun beklag over geluidsoverlast, waarna de technisch directeur van onze club werd ingelicht. Die td had op voorhand nog gewaarschuwd voor zware maatregelen indien er ongeregeldheden zouden plaatsvinden."

"Zo maakte ik mee hoe bij het openen van de kamerdeur en de entree van onze td de stemming in de hotelkamer eensklaps omsloeg van ontspannen en lollig naar totale en hysterische paniek. Spelers sprongen uit het raam, acteerden te slapen op de vloer en bij waken verrast te zijn door de plotselinge aanwezigheid van een significante hoeveelheid dubbel D's stuiterend door de kamer. Eén iemand zette zelfs een lampenkap op zijn hoofd in een poging zich te vermommen als lamp. Maar de reactie van een andere speler is me nog het meest bijgebleven: die van onze sterspeler. Terwijl de deur langzaam opende en de td de kamer betrad, haastte onze ster zich naar de badkamer om zich achter het douchegordijn te verstoppen. Toen de td dat gordijn aan de kant schoof, keek hij in de betrapte ogen van een volwassen vent, met alleen een weinig verhullende onderbroek aan, die in een verwoede poging zijn onschuld te veinzen een zeepje van het rek pakte om te suggereren dat hij alleen in die kamer was om hygiënische redenen. Onvergetelijk."

LEES HET VOLLEDIGE VERHAAL VAN VOETBALLER X OVER TRAINERS IN DE PAPIEREN EDITIE VAN ELF VOETBAL, NU VERKRIJGBAAR IN DE WINKEL.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.