"Dit is een goed leermoment geweest. We kunnen misschien beter een keer heel groot verliezen, dan een aantal keren minimaal." Dat vertelt de oefenmeester in een interview met ELF Voetbal TV. Daarin kijkt Steijn terug op het duel met PSV ('het gevolg van een teleurstellende week') en wordt ook het vertrek van Jens Toornstra besproken.
"In anderhalf jaar tijd zijn er nu tien veldspelers vertrokken. Dat is toch wel erg veel. Toornstra was de laatste die bij ons voetbalidee hoorde." Hij vertelt over de reden van de komst van Dico Koppers en over Santi Kolk. "Een ervaren, slimme aanvaller. Jammer dat hij er pas zo laat bij is gekomen. Een stukje routine voorin."
Hij debuteerde nog niet. "Ik vond het niet netjes om hem bij een 4-0 achterstand in Eindhoven te brengen. Maar hij gaat nog zijn minuten maken." Misschien zaterdagavond thuis tegen NAC Breda. Niet alleen de ex-club van Santi Kolk, ook van trainer Maurice Steijn. "NAC is mijn tweede club. Ik heb er een goed gevoel gehad en er werken prettige mensen."
In het interview met ELF Voetbal TV haalt hij nog twee belangrijke mensen binnen NAC Breda waarmee hij het uitstekend kan vinden en gaat hij dieper op de hierboven beschreven onderwerpen in. Bekijk hierboven het volledige interview.

