Laatste nieuws
04.55Oranje werkt oefenduels tegen Noorwegen en Ecuador af in Amsterdam en Eindhoven
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
Resultaten x
Overige

Geen Afrika Cup voor Cissé, wel voor Tioté en Enoh

Feyenoord-trainer Mario Been kan opgelucht ademhalen: hij hoeft Sekou Cissé in januari niet te missen. De Ivoriaanse aanvaller is niet geselecteerd voor de Afrika Cup. Zijn maatje Cheik Tioté van FC Twente is wel van de partij op het toernooi, dat van 10 tot en met
23-12-2009 17:13 door Redactie ELF Voetbal

Cissé was er de laatste interlands altijd bij, maar heeft bondscoach Vahid Halilhodzic kennelijk niet genoeg overtuigd. Deze maand zei de 24-jarige buitenspeler, die bij Feyenoord nog niet echt overtuigt, in ELF Voetbal dat hij er op rekent dat hij meegaat naar de Afrika Cup. Maar Cissé wist ook: "De concurrentie is groot met jongens als Salomon Kalou, Bakary Koné, Arouna Koné, Aruna Dindane en vele anderen. De bondscoach kan wel uit twaalf aanvallers kiezen! Daarom kan ik niet verslappen. Eén mindere wedstrijd en ik lig eruit."

Beter nieuws was er voor Tioté. De middenvelder van Twente kreeg wel een uitnodiging. Hij profiteerde onder meer van de afwezigheid van Sevilla-speler Ndri Romaric, die disciplinair is geschorst en om die reden ontbreekt tijdens de Afrika Cup. Ivoorkust is ingedeeld in een poule met Burkina Faso, Ghana en Togo.

De volledige selectie:

Doel: Boubacar Barry (Lokeren), Aristide Zogbo (Maccabi Netanya), Vincent De Paul Angban (ASEC Mimosas);

Verdediging: Kolo Touré (Manchester City), Emmanuel Eboué (Arsenal), Guy Demel (Hamburger SV), Souleman Bamba (Hibernian), Benjamin Angoua Brou (Kispest Honved), Arthur Boka (VfB Stuttgart) , Abdoulaye Méité (West Bromwich Albion), Siaka Tiéné (Valenciennes);

Middenveld: Yaya Touré (Barcelone), Didier Zokora (Sevilla), Emmanuel Kouamatien Koné (International Curtea de Arges), Cheik Tioté (FC Twente), Emerse Faé (Olympique Nice), Jean-Jacques Gosso (AS Monaco);

Aanval: Didier Drogba (Chelsea), Salomon Kalou (Chelsea), Bakary Koné (Olympique Marseille), Kader Keita (Galatasaray), Aruna Dindane (Portsmouth). Gervinho (Lille).

UPDATE: Ook Ajacied Eyong Enoh gaat naar de Afrika Cup. De middenvelder is door bondscoach Paul Le Guen opgenomen in de selectie van Kameroen. Enoh mist hierdoor de competitiewedstrijden van Ajax tegen NAC Breda (17 januari), AZ (24 januari) en Feyenoord (31 januari). Kameroen speelt op de Afrika Cup tegen Gabon, Tunesië en Zambia en is tijdens de poulefase van het WK één van de tegenstanders van Oranje.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.