Zondagmiddag, na afloop van het 2-2 gelijkspel bij Roda JC Kerkrade, verscheen de oefenmeester van de Eindhovenaren voor de tv-camera's. Daar maakte hij niet bepaald de indruk nog volledig te geloven in de landstitel. Brands kon zijn geloof helemaal begrijpen. "Ik had dezelfde gemoedstoestand, maar ik hoefde niet voor een microfoon te verschijnen. Na terugkomst op De Herdgang vanuit Kerkrade heb ik een kop koffie gedronken met Dick."
"Toen was hij alweer vol strijdlust", vertelde Brands tegenover De Telegraaf. Na het duel met Roda JC was er in de media en bij de supporters veel kritiek op Marcelo. De Braziliaanse verdediger van PSV hoeft in ieder geval niet te vrezen dat hij zijn basisplaats kwijtraakt aan Mathias 'Zanka' Jørgensen.
Gisteravond (woensdag) ging de Deen flink in de fout bij de openingstreffer van Jong Feyenoord/Excelsior tegen Jong PSV. De Rotterdammers wonnen uiteindelijk met 3-0 in Eindhoven.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandBrands begrijpt moedeloze indruk Dick Advocaat
"Ik had dezelfde gemoedstoestand, maar ik hoefde niet voor een microfoon te verschijnen." Dat vertelde technisch manager Marcel Brands van PSV over de moedeloze indruk van hoofdtrainer Dick Advocaat.

